فروش مواد شوینده
خانه / مواد شوینده / قیمت ارزان پخش مواد شوینده خارجی

قیمت ارزان پخش مواد شوینده خارجی

شوینده  های امروزی ترکیب شیمیایی اولیه صابون پایه را به اشتراک می گذارند: روغن ها و مواد قلیایی. با برخی اصلاحات حیاتی شوینده‌های مدرن حاوی سورفکتانت‌ها یا عوامل فعال سطحی هستند که به فرآیند خیس کردن کمک می‌کنند. فرآیند خیس شدن مرتبط است

پخش مواد شوینده خارجی    پودر لباسشویی فله تبریز

 

با صابون پایه با فعالیت مولکولی تعریف می شود. مولکول های آب دوست به آب جذب می شوند در حالی که مولکول های آبگریز دفع می شوند. پدیده خیس شدن زمانی اتفاق می‌افتد که کشش سطحی آب شکسته می‌شود و به آن اجازه می‌دهد در طول تمیز کردن به سطوح مختلف نفوذ کند. بدون این عمل، آب منقطع می شود و نمی تواند سطحی را اشباع کند. سورفکتانت‌های اضافی موجود در مواد شوینده، تجزیه کشش سطحی را تسریع می‌کنند و به پاک‌کننده‌های شوینده کمک می‌کنند تا سریع‌تر و عمیق‌تر از صابون معمولی به خاک نفوذ کنند. ما دوست داریم بگوییم که آنها آب را مرطوب تر می کنند.

فروش عمده مواد شوینده خارجیپودر لباسشویی صنعتی نگین

 

فروشگاه انلاین شرکت چیرا از پخش کنندگان معتبر مواد شوینده خارجی می باشد که سما عزیزان میتوانید با مراجعه به صفحه خرید ما خرید عمده خود را انجام دهید .سورفکتانت های مدرن بارهای یونی متفاوتی را به مواد شوینده اضافه کرده اند. سورفکتانت ها به انواع اساسی تقسیم می شوند: آنیونی (منفی)، کاتیونی (مثبت) یا غیر آنیونی (خنثی). در موارد نادر، ممکن است از یک سورفکتانت آمفوتریک که دارای بار مثبت و منفی است استفاده شود.

نمایندگی و خرید عمده مواد شوینده خارجیپودر لباسشویی فله ای اصفهان

 

دانستن نوع سورفکتانت یک پاک کننده ممکن است برای کاربرد موثر ضروری باشد. به عنوان مثال، استفاده از محصولات با هم در جایی که یکی دارای بار آنیونی و دیگری بار کاتیونی است، صابونی سازی معکوس ایجاد می کند. صابون سازی زمانی اتفاق می افتد که PH بالا با روغن یا گریس تماس پیدا می کند و صابون تولید می کند. به یاد داشته باشید، صابون پایه مخلوطی از روغن و هیدروکسید است. سازندگان قلیایی به صابون سازی و امولسیون کردن گریس و روغن از سطح کمک می کنند. امولسیون کردن همچنین به حذف روغن و گریس که صابونی نشده اند با تعلیق کثیفی به شکل قطرات ریز کمک می کند. صابون سازی معکوس باعث ایجاد بقایای صمغی و کثیف می شود که حذف آن دشوار است و کثیفی را جذب می کند.

واردات مواد شویندهپودر صابون لباسشویی فله ای

 

فروشگاه انلاین شرکت چیرا از وارد کنندگان مهم کشوری در جهت مواد شوینده میباشد که شما عزیزان میتوانید خریدی مافاوت و معتبر را تجربه کنید. شوینده های مدرن همچنین سازنده های قلیایی اضافه کرده اند. اینا مواد شوینده رو تقویت میکنن؟؟ اثربخشی تمیز کردن؛ آنها مواد معدنی را جدا می کنند تا آب را نرم کنند و مواد شوینده را موثرتر کنند. سازندگان قلیایی پاک کننده نیستند. آنها باید با سورفکتانت ها ترکیب شوند زیرا عملاً به تنهایی خاصیت مرطوب کنندگی ندارند.

فروشگاه چیراپخش مواد شوینده خارجی

 

برخی از مواد شوینده دارای حلال های اضافه شده نیز هستند. حلال ماده ای است که مواد دیگر را حل می کند. حلال ها اضافه می شوند زیرا پس از صابونی سازی گریس و روغن توسط سازنده های قلیایی، شروع به اکسید شدن کرده و به سختی حذف می شوند.حلال این فرآیند را مهار می کند و فرآیند امولسیون سازی اضافی را برای روغن و گریس فراهم می کند. این روغن و گریس را جدا نگه می دارد تا دوباره با هم ترکیب نشوند. این نوع حلال عموماً پایه گلیکول است.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *