فروش مواد شوینده
خانه / مواد شوینده / قیمت با تخفیف پخش مواد شوینده جلفا

قیمت با تخفیف پخش مواد شوینده جلفا

شوینده مصنوعی به هر ماده مصنوعی به غیر از صابون گفته می شود که یک پاک کننده موثر است و به همان اندازه به عنوان یک عامل فعال سطحی در آب سخت یا نرم عمل می کند. این یک پاک کننده غیر صابونی است که اثر خود را با کاهش کشش سطحی یک مخلوط پاک کننده آبی اعمال می کند.

پخش مواد شوبنده جلفا پودر لباسشویی فله تبریز

 

 

فروشگاه انلابن شرکت چیرا از پخش کنندگان بزرگ مواد شوینده میباشد که شما عزیزان میتوانید خرید عمده مواد شوینده خود را از طریق صفحه رسمی این  مجموعه به انجام برسانیید. شوینده مصنوعی یک ماده پاک کننده است که مانند صابون عمل می کند، اما به جای چربی و لیمو از ترکیبات شیمیایی ساخته می شود. این شوینده ها به منظور غلبه بر برخی از کاستی های صابون، مانند عدم توانایی صابون در کف کردن در محیط های سخت یا اسیدی، به دلیل متکی بودن به چربی ها و روغن ها، ساخته شده اند.

خرید عمده مواد شوینده جلفاپودر لباسشویی فله ای نگین (1)

 

اگر به دنبال خرید ماده شوینده با کیفیتی برای خود هستید و میخواهید خرید عمده هم داشته باشید پبشنهاد ما به شما عزیزان فروشگاه انلاین شرکت چبرا میباشد که بهترین ارایه دهنده مواد شوینده میباشد. این مواد معمولاً آلکیل بنزن سولفونات‌ها هستند، خانواده‌ای از ترکیبات که شبیه صابون هستند اما در آب سخت محلول‌تر هستند، زیرا سولفونات قطبی (مواد شوینده) کمتر از کربوکسیل قطبی (صابون) به کلسیم و سایر یون‌های موجود می‌پیوندد. در آب سخت شوینده های مصنوعی را می توان از مواد پتروشیمی، چربی و روغن تهیه کرد. مواد شوینده معمولاً به صورت پودر یا محلول غلیظ در دسترس هستند

فروش عمده مواد شوینده جلفا

 

مولکول های شوینده مصنوعی معمولاً از یک سر آب دوست و یک دم آبگریز تشکیل شده اند. دم زنجیره هیدروکربنی آبگریز و بلند مولکول شوینده توسط نیروهای پراکندگی به ذرات روغن یا گریس جذب می شود. سر آبدوست، باردار یا قطبی مولکول شوینده به سمت مولکول های آب جذب می شود. شوینده‌های مصنوعی زنجیره‌ای شاخه‌دار نسبت به شوینده‌های مصنوعی زنجیره‌ای پیوسته، زیست تخریب‌پذیری بسیار کمتری دارند.

صادرات مواد شویندهپودر لباسشویی فله ای اصفهان

 

فروشگاه انلابن شرکت چیرا از پخش کنندگان و صادر کنندگان بزرگ مواد شوینده میباشد که شما عزیزان میتوانید خرید عمده مواد شوینده خود را از طریق این مجموعه داشته باشید و دیگر نگران مواد شوینده بی کیفیت در بازار امروزی نباشید زیرا فروشگاه چیرا اعتبار و کیفیت بالای محصولات خود را به شما ارایه میدهد و حتی قیمت ان هم بسیار به صرفه است و میتوانید خرید به صرفه ای داشته باشید

فروشگاه چیراپودر لباسشویی دستی نگین

 

به یاد داشته باشید که در حین انتخاب مواد شوینده خود نسبت به فعالیت مربوطه و نوع جنس کلا و یا … شوینده مورد نطر خود را انتخاب کنید تا از بروز مشکلات جدی جلو گیری شود؛در فرایند خرید با مواجه شدن و رو به رو شدن هر گونه مشکل از قبیل احتلالات سیستم و یا غیره… میتوانید با  واحد پشتیبانی ما در تماس باشید.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر لباسشوویی نگین

قیمت با تخفیف پودر لباسشوویی نگین

پودر لباسشوویی نگین   پودر لباسشویی و رختشویی نگین پودری است که از قدرت پاک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *