فروش مواد شوینده
خانه / مایع ظرفشویی / قیمت عمده مایع ظرفشویی ۴ لیتری جام

قیمت عمده مایع ظرفشویی ۴ لیتری جام

 

همه می خواهند خریدی مقرون ‌به ‌صرفه و با قیمتی پایین‌تر و البته با کیفیتی معقول داشته باشند. بنابراین خرید محصول به قیمت درب کارخانه و در تعداد بالا، از نظر اقتصادی سود آورتر است. قیمت های کارخانه انواع مایع ظرف‌شویی مانند قیمت مایع ظرف‌شویی جام در اندازه‌های مختلف ۲۰ لیتری،۴ لیتری وغیره نیز برای تمامی مردم وجود دارند.

 

مایع ظرف‌شویی چیست

مایع ظرفشویی یا همان ریکا به عنوان مایعی شوینده و کف زا برای از بین بردن چربی‌های به‌جامانده و اضافات مواد غذایی بر روی ظروف استفاده می‌شود. در تمام انواع مایع ظرف‌شویی از سورفاکتانت استفاده می‌شود. این ماده در حفظ پایداری مایع ظرف‌شویی و ماندگاری عطر آن بسیار مؤثر است. مایع ظرف‌شویی حاوی موارد زیر است:

 • آنزیم‌های مختلف
 • سفیدکننده‌ها
 • اسانس
 • روغن اکالیپتوس

به دلیل شویندگی ملایم و قدرت پاک‌کنندگی فوق‌العاده مایع ظرف‌شویی جایگاه بسیار مهمی در زندگی انسان‌های امروزی یافته است.

 مایع ظرف‌شویی چیست

انواع مایع ظرف‌شویی

انواع مایع ظرف‌شویی می‌تواند با توجه به معیارهایی مانند

 • قیمتمایع ظرف‌شویی،
 • رایحه‌یمایع ظرف‌شویی،
 • کاربردمایع ظرف‌شویی ( جهت استفاده در شستن دستی ظروف و یا در ماشین ظرفشویی)،
 • برندسازنده مایع ظرفشویی،
 • جنسمواد بکار رفته در مایع ظرف‌شویی،
 • ایرانیو یا خارجی بودن
 • و مواردی دیگر

متفاوت باشند. در ساخت و تولید مایع ظرف‌شویی فرمول‌ها و شیوه‌های متنوعی استفاده می‌شود. همچنین باید گفت که افراد مختلف فرمول‌های متفاوتی برای تولید مایع ظرفشویی ارائه می‌دهند.

در واقع بهترین و کارآمدترین فرمول تولید انواع مایع ظرف‌شویی، فرمول و روش تولیدی است که منجر به تولیدی با کیفیت بالا گردد، طوری که مواد مضر مانند فرمالین را حذف کرده و مواد مناسبی را جایگزین آن نمایند و یا مقدار و اندازه فرمالین را کنترل شده باشد تا از حد مجاز خارج نشده و مشکلات عدیده و جبران‌ناپذیر پوستی برای مصرف‌کننده به دنبال نداشته باشد. یعنی استفاده از مایع ظرف‌شویی نه‌تنها مضرات قبل را نداشته باشد، بلکه کیفیت آن نیز بهبود یافته باشد.

 انواع مایع ظرف‌شویی

مرکز عرضه مایع ظرف‌شویی‌های ۴لیتری به قیمت عمده

مایع ظرف‌شویی همیشه مورد نیاز خانواده‌هاست. خرید مایع ظرف‌شویی در ابعاد بزرگ‌تر مانند مایع ظرف‌شویی‌های ۴ لیتری مقرون به‌ صرفه‌تر است و مشتریان و طرفداران زیادی در ایران دارد. این اندازه مایع ظرف‌شویی در کیفیت‌ها و رایحه‌های گوناگون تولید، توزیع و به فروش می‌رسند. نمایندگی‌ها و مراکز عرضه مایع ظرف‌شویی‌های ۴ لیتری را به قیمت عمده در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهند. افراد می‌توانند به‌صورت مستقیم از مراکز عرضه نیازهای خود مانند مایع ظرف‌شویی‌های  ۴لیتری را به قیمت عمده و به صورتی اقتصادی‌تر خریداری و تهیه کنند.

مرکز عرضه مایع ظرف‌شویی‌های 4لیتری به قیمت عمده 

 

خرید اینترنتی مایع ظرف‌شویی جام ۲۰ لیتری به قیمت عمده

امروزه همه افراد به اینترنت دسترسی دارند و با استفاده از آن می‌توانند در فروشگاه‌های آنلاین خریدهای خود را راحت‌تر و سریع‌تر و با نازل‌ترین قیمت انجام دهند.

شما در فروشگاه‌های آنلاین می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین محصولات را در انواع و ابعاد مختلف پیدا کنید. خریدهای اینترنتی خدمات متنوعی به تمامی افراد ارائه می‌دهد. با جستجو در میان محصولات مختلف می‌توان کالای مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید. خرید اینترنتی مواد شوینده و بهداشتی نیز امروزه از طرف افراد زیادی با استقبال روبرو است. حتی خریدهای عمده مانند مایع ظرف‌شویی‌های ۲۰ لیتری نیز از طریق اینترنت امکان‌پذیر است، چراکه سرعت و راحتی خرید اینترنتی منجر به رضایت مشتریان عزیزان می‌شود.

 خرید اینترنتی مایع ظرف‌شویی جام 20 لیتری به قیمت عمده

آدرس اینترنتی سایت مایع ظرف‌شویی جام

جهت دسترسی به اطلاعات محصولات مختلف می‌توانید به آدرس اینترنتی سایت شرکت چیرا مراجعه نمایید. در این سایت می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد محصولات شوینده و بهداشتی مانند انواع مایع ظرف‌شویی در برندهای مختلف چون

 • ریکا،
 • گلی،
 • جام
 • پریل
 • صحت
 • اوه
 • و…

در قیمت‌ها و اندازه‌ها و کیفیت‌های مختلف بیابید.

 آدرس اینترنتی سایت مایع ظرف‌شویی جام

مرکز پخش مایع ظرف‌شویی گلی در شیراز

در شهر شیراز نمایندگی‌ها و مراکز پخش مایع ظرف‌شویی گلی در دسترس همگان قرار دارند. همچنین اگر در شیراز زندگی می‌کنید می‌توانید با کارشناسان شرکت چیرا که بورس خرید و فروش هست، تماس برقرار نمایید. انواع مایع ظرف‌شویی گلی در شیراز نیز با بهترین کیفیت و همچنین به‌صورت عمده در دسترس تمامی مصرف‌کنندگان عزیز وجود دارد. ما به مواد مختلف شوینده برای بهداشت و پاکیزگی نیز داریم. از جمله آن‌ها انواع مایع ظرف‌شویی هست. بنابراین باید به‌گونه‌ای دسترسی به آن‌ها راحت و بدون دغدغه باشد.

 مرکز پخش مایع ظرف‌شویی گلی در شیراز

 

خرید اینترنتی مایع ظرف‌شویی ریکا با قیمت مناسب

فروشگاه‌های آنلاین با ارائه خریدهای اینترنتی به افراد کمک می‌کنند تا خرید خود را راحت‌تر و سریع‌تر و با نازل‌ترین قیمت ممکن انجام دهند.

در فروشگاه‌های آنلاین بهترین و مناسب‌ترین محصولات در انواع و ابعاد مختلف وجود دارند. خرید اینترنتی مواد شوینده و بهداشتی نیز با استقبال زیادی از طرف افراد و گروه‌های مختلف روبرو است. در فروشگاه‌های آنلاین می‌توانید مایع ظرف‌شویی ریکا را با قیمت مناسب بیابید و خرید خود را  با سرعت و راحتی بیشتری انجام دهید. ضمن اینکه رضایت بیشتری نیز داشته باشد. خریدهای اینترنتی خدمات متنوعی به تمامی افراد ارائه می‌دهد. با جستجو در میان محصولات مختلف می‌توان کالای مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید.

 خرید اینترنتی مایع ظرف‌شویی ریکا با قیمت مناسب

قیمت جدید مایع ظرف‌شویی خاکستر در عمده‌فروشی‌ها

مایع ظرف‌شویی خاکستر در عمده‌فروشی‌ها با قیمت‌های جدید به فروش می‌رسند. مایع ظرف‌شویی خاکستر با قیمت‌های مناسب در نمایندگی‌های سراسر کشور وجود دارد. قیمت مایع ظرف‌شویی خاکستر بر اساس معیارهایی مانند کیفیت، اندازه، رایحه، نوع مواد اولیه، شرایط بازار و وضعیت رقبا و بسته‌بندی و طراحی مشخص و تعیین می‌شود. درهرحال قیمت‌ها به مصرف‌کنندگان عزیز اطلاع‌رسانی می‌شود. مایع ظرف‌شویی خاکستر در عمده‌فروشی‌ها با قیمتی بسیار پایین‌تر از خرده‌فروشی‌ها در معرض فروش گذاشته می‌شود.

 قیمت جدید مایع ظرف‌شویی خاکستر در عمده‌فروشی‌ها

 

بورس خرید عمده مایع ظرف‌شویی دورتو

بورس خرید عمده مایع ظرف‌شویی دورتو همین شرکت چیراست. در بورس خرید عمده می‌توانید انواع مایع ظرف‌شویی شامل  مایع ظرف‌شویی دورتو را با توجه به نیاز خود در اندازه‌ها و مدل‌ها و رایحه‌های گوناگون پیدا کرده و سفارش دهید. انواع مایع ظرف‌شویی دورتو در بورس‌های خرید به‌صورت عمده در میان مصرف‌کنندگان توزیع و به فروش می‌رسد. درواقع این شرکت بورس خرید و فروش مایع ظرف‌شویی دورتو هست و با توجه به نوع نیاز مصرف‌کننده انواع مختلفی از محصولات شامل مایع ظرف‌شویی را در معرض فروش قرار می‌دهد.

 بورس خرید عمده مایع ظرف‌شویی دورتو

خرید شامپو داروگر با قیمت عالی مناسب برای صادرات

شرکت چیرا بورس خرید شامپوهای داروگر با قیمت عالی و مناسب برای صادرات هست. با توجه به نوع نیاز مصرف‌کننده انواع مختلفی از شامپوهای داروگر برای طرفداران این محصول در معرض فروش قرار دارد .قیمت شامپوهای داروگر به دلیل مناسب و به‌صرفه بودن تقاضا برای خرید آن جهت صادرات را بالا برده است. همچنین خرید شامپوهای داروگر در مقادیر و تعداد بالا باعث می‌شود خرید شما مقرون به‌صرفه‌تر باشد.

 

 داروگر با قیمت عالی مناسب برای صادرات

مرکز خرید مایع ظرف‌شویی جام در اصفهان

محصولات شوینده و بهداشتی شامل مایع ظرف‌شویی جام مصرف‌کنندگان زیادی در کشور دارد. انواع مایع ظرف‌شویی جام با کیفیت‌ها و اندازه‌های مختلف و متنوع در اصفهان در مراکز خرید مشخصی هم به‌صورت عمده و هم جزئی به فروش می‌رسند.

در شهر اصفهان تعداد زیادی مراکز خرید مایع ظرف‌شویی جام وجود دارند. مردم خوب اصفهان همچنین می‌توانند از طریق تماس با کارشناسان شرکت چیرا که بورس خرید و فروش هست، محصول موردنظر خود را خریداری نمایند. انواع مایع ظرف‌شویی در اصفهان نیز با بهترین کیفیت و همچنین به‌صورت عمده در دسترس تمامی مصرف‌کنندگان عزیز وجود دارد.

 مرکز خرید مایع ظرف‌شویی جام در اصفهان

قیمت عمده مایع ظرف‌شویی جام در سال۹۸

قیمت عمده مایع ظرف‌شویی جام در سال۹۸ با توجه به معیارهای مختلف مشخص می‌شود. این معیارها شامل مواردی چون کیفیت، اندازه، رایحه و یا عواملی مانند شرایط بازار و وضعیت رقبا می‌شوند. قیمت‌ها در دسترس عموم قرار دارند.  همچنین برای اطلاع از قیمت عمده مایع ظرف‌شویی جام در سال۹۸ در سال ۹۸با کارشناسان سایت شرکت چیرا تماس بگیرید.

 قیمت عمده مایع ظرف‌شویی جام در سال98

قیمت عمده ریکا جام در شهرستان‌ها

قیمت عمده ریکا جام در شهرهای مختلف ایران در دسترس تمامی مصرف‌کنندگان و خریداران محترم قرار دارد. جهت آگاهی از قیمت‌های عمده‌فروشی می‌توانید با کارشناسان این سایت تماس برقرار نمایید. لازم به ذکر است قیمت‌های عمده‌فروشی از خرده‌فروشی به‌مراتب پایین‌تر و به‌صرفه‌تر است و در بلندمدت سودآوری بیشتری برای مشتریان به همراه دارد.

 قیمت مایع ظرفشویی جام 4 لیتری

قیمت مایع ظرف‌شویی ۴ لیتری در بازار اراک

انواع مایع ظرف‌شویی در اندازه‌های متنوع مانند مایع ظرف‌شویی ۴ لیتری با قیمت‌های مناسب در مراکز خرید شهرهای مختلف وجود دارد. قیمت مایع ظرف‌شویی با توجه به مواردی مانند کیفیت، اندازه‌ها و رایحه‌های گوناگون و یا مواردی دیگر مشخص می‌شود.  اراکیان عزیز به قیمت‌های محصولات مختلف در نمایندگی‌ها و مراکز خرید چون بازار اراک دسترسی دارند. همچنین کارشناسان شرکت چیرا از طریق سایت آماده اطلاع‌رسانی قیمت محصولات مختلف به مردم شهر اراک هستند.

 قیمت مایع ظرف‌شویی 4 لیتری در بازار اراک

آخرین قیمت مایع ظرف‌شویی ریکا ۴ لیتری

جهت اطلاع از آخرین قیمت محصولات افراد می‌توانند به نمایندگی‌ها و مراکز خرید مراجعه نمایند و یا با کارشناسان شرکت چیرا تماس بگیرند. البته محصولات مختلف قیمت‌های مختلفی با توجه به‌اندازه و کیفیت و … دارند. قیمت محصولات مختلف مانند مایع ظرف‌شویی ریکا در اندازه‌های مختلف ۴ لیتری، ۲۰ لیتری و … در دسترس عموم قرار داده شده است.

 آخرین قیمت مایع ظرف‌شویی ریکا 4 لیتری

قیمت عمده مایع ظرف‌شویی پریل در نمایدگیهای فروش

در نمایندگی‌های فروش می‌توانید به قیمت محصولات مختلف دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان شرکت چیرا از قیمت انواع محصولات آگاهی یابند. انواع مواد شوینده و بهداشتی نیز در نمایندگی‌ها و مراکز فروش با قیمتهای مشخص به فروش می‌رسند. انواع مایع ظرف‌شویی مانند مایع ظرف‌شویی پریل باقیمت عمده در معرض فروش قرار دارد. خریدهای با قیمت عمده از آنجا که قیمت‌های عمده‌فروشی به‌مراتب کمتر از قیمت‌های خرده‌فروشی است، صرفه اقتصادی بیشتری به همراه دارد.

 قیمت عمده مایع ظرف‌شویی پریل در نمایدگیهای فروش

قیمت مایع ظرف‌شویی ۴ لیتری جام در کارخانه

اگر می‌خواهید خریدی باصرفه داشته باشید بهتر است محصول خود را به قیمت کارخانه و در تعداد بالا خریداری نمایید. قیمت‌های درب کارخانه بسیار پایین‌تر از قیمت‌های خرده‌فروشی هاست.

قیمت انواع مایع ظرف‌شویی با توجه به اندازه و حجم آن ها نیز متفاوت است. برای مثال قیمت مایع ظرف‌شویی جام در اندازه‌های

 • ۲۰ لیتری
 • ۴ لیتری
 • ۱۰ لیتری
 • ۷۵۰ گرمی
 • و….

متفاوت می شود. برای دانستن آخرین و بروز ترین قیمت ها می توانید با کارشناسان سایت شرکت چیرا تماس برقرار کنید و صحت قیمت ها اطمینان حاصل نمایید.

 

قیمت مایع ظرف‌شویی ۴ لیتری جام در کارخانه

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر لباسشوویی نگین

قیمت با تخفیف پودر لباسشوویی نگین

پودر لباسشوویی نگین   پودر لباسشویی و رختشویی نگین پودری است که از قدرت پاک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *