فروش مواد شوینده
خانه / مایع ظرفشویی / خرید مایع ظرفشویی طبیعی ارزان تر از کارخانه

خرید مایع ظرفشویی طبیعی ارزان تر از کارخانه

مایع ظرفشویی یکی از پر کاربرد ترین مواد شوینده است. شوینده های ظروف با توجه به این که بیشترین ارتباط را با پوست دست را دارد و باید دارای خصوصیاتی باشد که به پوست صدمه نزند. این شوینده ها از دو نوع شیمیایی و طبیعی (گیاهی) ساخته میشوند.که نوع طبیعی آن  به دلیل داشتن خاصیت ضد حساسیت بیشتر،همچنین  کمک به پوست دست و جلوگیری از چروک و بیماری های پوستی مانند اگزما ،استفاده از مایع ظرف شویی طبیعی را بسیار با ارزش تر میکند.

همچنین نوع طبیعی آن به دلیل آسیب کمتری که به محیط زیست میتواند وارد کند. یک مایع ظرفشویی طبیعی به دلیل استفاده از اساتس طبیعی دارای بو و راحیه دلنشین  است که مصرف کننده بوی طبیعت را  زیبایی حس میکند.

معرفی انتخاب برای خرید عمده مایع ظرفشویی طبیعیمایع ظرفشویی طبیعی

مایع ظرفشویی طبیعی که ساخته شده از مواد اولیه گیاهی قدرت پاک کنندگی بالا،میتواند چربی زدایی  عالی هم داشته باشد. مایع ظرفشویی طبیعی به دلیل ترکیب که دارد از دوستداران طبیعت است  از جمله این مواد میتوان به زغال سنگ  اشاره کرد،البته این مواد هم مانند مواد شیمیایی خوب و بد دارد.

مایع ظرفشویی طبیعی در تولید آن هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نشده است  که این ویژگی باعث حساسیت و الرژی نمی شود. این نوع شوینده از مواد اولیه  متفاوت تر از نوع شیمیایی آن ساخته میشود و همچنین دارای رنگ،بو، و کیفیت متنفاوت تری هستند.

 ویژگی فروش عمده و صادرات مایع ظرفشویی طبیعی

مایع ظرفشویی طبیعی

 مایع ظرفشویی طبیعی همراه همیشگی ظرف ها و سینک های ظرفشویی است مایع ظرفشویی بر پایه آب است و بهتر است هنگام استفاده آن را با آب ولرم ترکیب کنیم هر نوع مایع ظرفشویی باید جدا از نام تجاری آن همه ویژگی‌های عالیه شوینده را داشته باشد.

از جمله این ویژگی ها که از همه مهمتر است و قدرت تفکر کنندگی قدرت چربی زدایی و همچنین باید دارای غلظت کافی باشد. از دیگر ویژگی‌های یک مایع ظرفشویی این است که بتوان آن را پوست دست بیشترین تماس را دارم محافظت کند و باعث ایجاد حساسیت نشود این مواد می‌تواند از معیارهای یک مایع ظرفشویی با کیفیت را نام برد.

 مزایای مایع ظرفشویی طبیعی

مایع ظرفشویی طبیعی

مواد طبیعی مانند :خاکستر، زغال سنگ ،خوشبو کننده های طبیعی، جوش شیرین ،نمک، سرکه و… از جمله موادی هستند که در تولید مایع ظرفشویی طبیعی از آنها استفاده می‌شود. از زمان های قدیمی از خاکستر آتش برای شستشو استفاده می‌شد و نمی‌توان از قدرت بالای پاک کنندگی و درخشنده که به ظرف می دهد چشم پوشی کرد.

البته این نوع شوینده هایی که از مواد طبیعی ساخته می شوند دارای مزایایی از جمله

استفاده نکردن از دستکش، جلوگیری از حساسیت های پوستی، و در مواردی می توان به درمان مشکلات پوستی اشاره کرد، در ترکیب آن از عصاره های طبیعی استفاده می شود، و روغن های گیاهی که باعث نرمی و لطافت پوست می‌شود ،از مهمترین ویژگی‌های این نوع مایع ظرفشویی طبیعی برای دوستداران زمین به سازگاری با طبیعت می توان اشاره کرد.

 قیمت مایع ظرفشویی طبیعی

مایع ظرفشویی طبیعی

مایع ظرفشویی با کیفیت می تواند ظاهر بد و بوی نامطلوب و از ظروف دور کند.در مایع ظرفشویی طبیعی از مواد اولیه طبیعی ساخته شده است و از کمترین مواد مصرفی شیمیایی را دارد و در از بین برنده لکه ها قدرت بالایی دارد ،در مایع ظرفشویی قیمت مایع ظرفشویی طبیعی هم با توجه به نوع مارک آن و ویژگی و معیارهای استاندارد یک مایع ظرفشویی طبیعی قیمت آن تعیین می‌شود.

در مایع ظرفشویی طبیعی به دلیل داشتن مزیتهای بهتر از ارزش خرید بالایی برخوردار است پس خرید مایع ظرفشویی باکیفیت ویژگی‌های آن محصول قیمت آن محصول را تعیین می کنند.

 نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله گفتیم مایع ظرفشویی یکی از بیشترین مایع هایی است  که برای شستشوی ظروف از آن استفاده می شود. مایع ظرفشویی طبیعی با توجه به ساختار ترکیبات آن از مواد گیاهی و طبیعی اولیه ساخته می‌شود و کمترین مواد شیمیایی در آن دخالت دارد و همچنین با توجه به اینکه در گذشته از مواد طبیعی مانند خاکستر ،زغال سنگ ،سرکه، نمک برای شستشو استفاده می‌شد. دارای قدرت پاک کنندگی و ضد باکتری بالایی می باشد. استفاده از مایع های ظرفشویی طبیعی کمترین آسیب را به طبیعت می زنند و همچنین به خاطر مواد تشکیل دهنده از پوست دست حفاظت کرده و حتی در مواردی می‌تواند باعث درمان مشکلات پوستی شود.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی جوش شیرین

تخفیف ویژه مایع ظرفشویی جوش شیرین

مایع ظرفشویی جوش شیرین از شوینده های بسیار ضروری در هر خانه و به طور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *