فروش مواد شوینده
خانه / مايع ظرفشويى فله / خرید تناژ بالا مایع ظرفشویی عالی با تخفیف ۳۰%

خرید تناژ بالا مایع ظرفشویی عالی با تخفیف ۳۰%

امروز بیش از پیش به شستشو اهمیت داده میشود شستن  ظروف برای دوری از اضافات مواد غذایی و چربی به دلیل استفاده روزمره از زرد اهمیت دارد به مایع شوینده ای که با آن ظروف را میشوییم مایع ظرفشویی می‌گویند. هر مایع ظرفشویی عالی دارای آنزیم‌ها، سفید کننده و مواد شستشو می باشد. نوعی دیگر از این مواد شوینده وجود دارد که برای ماشین ظرفشویی استفاده می شود. مایع ظرفشویی از مواد نظیر سورفاکتانت و موادی دیگر برای بالا بردن کیفیت و از خصوصیاتی مانند نرم کنندگی و عطری درست شده اند.

خرید تناژ بالا مایع ظرفشویی عالی

مایع ظرفشویی عالی

 مایع ظرفشویی عالی نوعی شوینده است که از آن برای شستشو و چربی زدایی ظروف استفاده میشود. از مایع ظرفشویی در همه آشپزخانه ی خانه ها از آن استفاده می شود. مایع ظرفشویی از انواع خود یعنی صابون ظرفشویی شوینده ظرف و یا صابون ظرف معروف تر است.

مایع ظرفشویی به دلیل داشتن سورفاکتانت یک محلول کمک کننده است و باعث می شود که کمترین حساسیت پوستی را ایجاد کند. مواد تشکیل دهنده مایع ظرفشویی عالی بر پایه آورد از این مواد شوینده به جای صابون استفاده می شود شرکت های تولید کننده ی یک مایع ظرفشویی از فرمول ها و معیارهای استاندارد خاصی ساخته می شوند  که می توان به۱-سورفاکتانت ها۲- تثبیت کننده ها۳- مواد عطری۴- نرم کننده۵- نگهدارنده۶- ضد باکتری ها و… اشاره کرد.

 ویژگی فروش عمده مایع ظرف شویی

مایع ظرفشویی عالی

ویژگی های مایع ظرف شویی با کیفیت از مهترین فاکتور های آن میتوان به غلظت آن اشاره کرد،زیرا مایع های ظرفشویی در اب حل میشوند و استفاده از آن با استفاده ترکیب شدن با آب مورد استفاده قرار میگیرد. یک مایع با کیفیت باید کف کننده بالا،پاک کنندگی که از دیگر ویژگی های یک مایع با کیفیت است اشاره کرد . از دیگر ویژگی ها میتوان به خوش بو  بودن،خاصیت ضد حساسیت ، نرم کنندگی و… نام برد.

مزایای خرید عمده از مایع ظرفشویی عالی

مایع ظرفشویی عالی

مایع ظرفشویی که برای شستشوی ظرف از آن استفاده می شود باید ویژگی هایی داشته و به خصوصیات یک مایع ظرفشویی عالی را تکمیل کند از جمله می توان به این موارد اشاره کرد.

  1. مایع ظرفشویی عالی باید قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد.
  2. مایع ظرفشویی عالی باید غلظت کافی را داشته باشد در این صورت بسیار با صرفه تر می شود.
  3. مایع ظرفشویی عالی دارای کف زدایی و پاک کنندگی  باشد اینگونه چربی زدایی بهتری دارد.
  4. مایع ظرفشویی عالی باید دارای ph مناسب باشد که به پوست آسیب کمتری برساند
  5. اگر مایع ظرفشویی دارای رایحه خوش بو باشد به مصرف‌کننده حس خوبی را می دهد.

 قیمت مایع ظرفشویی عالی

مایع ظرفشویی ضد حساسیت

انتخاب مایع ظرفشویی که از هر جهت عالی باشد، بسیار سخت است. یک مایع ظرفشویی عالی علاوه براینکه قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد باید دارای قدرت کافی و کف زدایی داشته باشد . قدرت مایع ظرفشویی را بر این اساس  قیمت گذاری می شود که مثلاً در بین این مارک ها مایع ظرفشویی ۳۷۵۰ گرمی پریل که تحت لیسانس شرکت هنکل آلمان است.

که با توجه به غلظتی که دارد می‌تواند به دیواره ظرف بچسبد و چربی ها و غذاهایی که روی ظرف ها باقی مانده است را بشوید یکی دیگر از ویژگی‌های خرید یک مایع ظرفشویی عالی بودن سازگار بودن آن با پوست دست است کی باعث میشود در انتخاب و خرید این مایع ما را مجاب کند.

نتیجه گیری

مایع ظرفشویی از پرکاربردترین موادی است که برای شست‌وشوی ظرف‌ها استفاده می‌شود ،که همیشه در آشپزخانه از آن استفاده می‌شود،امروزه مارک های زیادی از مایع ظرفشویی وجود دارد که دارای قیمت مناسب هستند و بعضی از شرکتهای تولید کننده برای محافظت از پوست دست از ترکیب ضد حساسیت کنندگی استفاده می‌کنند که در بازار به صورت بسته بندی‌های بیست لیتری و کمتر یا بیشتر استفاده می شود.

 مایع ظرفشویی عالی باید دارای ویژگی هایی باشد که علاوه بر بالای پاک کنندگی ظروف با عزت مناسب برای خدا باشد که بتواند چربیها و اضافات مواد غذایی را به بهترین نحو ممکن از بین ببرید شوینده قوی از ماده مواد استاندارد ساخته شده است البته مایع ظرفشویی با رایحه و غلظت بالا چون در خرید به صرفه تر است و پرفروش تر است.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی جوش شیرین

تخفیف ویژه مایع ظرفشویی جوش شیرین

مایع ظرفشویی جوش شیرین از شوینده های بسیار ضروری در هر خانه و به طور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *